לקוחות מספרים

אלפי תודות על אוירה של שמחה, על קצב טוב בלי הפסקה, על רצון לעשות הכי מושלם שאפשר, על הצלחה של ערב שהיתה תלויה המון בכם, היה מושלם, לא הפסיקו לפרגן ואתם הייתם התוים. ממש תודה… מושלם !!!
תודה רבה על היחס החם והאישי ועל המוסיקה המצויינת. נתתם לנו ביטחון שיהיה אחלה אירוע ואכן כך היה. עוד במהלך הערב וגם לאחריו אורחינו – גם דתיים וגם חילוניים, אמרו שהיה אירוע ממש שמח ושהם נהנו, והרבה מכך זה בזכותכם. אז שוב… המון תודה ונתראה בשמחות.
אביעד ורונן היקרים!
ברצוננו להודות לכם על הערב הנפלא בחגיגת חתונתם של ילדינו היקרים – ערן ונטע. הגעתם ללא שום חשש למערת המכפלה אשר בחברון, עבדתם במרץ והכנתם את השטח לקראת החתונה. למרות כל ההתרגשות שאחזה בנו, שמנו לב למסירות ולמקצועיות שלכם לאורך כל הערב. החל מדאגה לפרטים הטכניים וכלה במוזיקה הנהדרת שהושמעה ובהנחייה החלקה שלכם. "הקפצתם" את האורחים (גם את המבוגרים שביניהם…), דאגתם לשאול את הזוג הצעיר על סגנון המוזיקה שירצו, כך שהכל יהיה לשביעות רצונם, ובאמת כך היה.
בנוסף לכל זה, אתם עומדים מאחורי המוטו שלכם שגם בחתונה דתית אפשר שיהיה תקליטן, ואכן היתה בכם רגישות רבה לכל הניואנסים ולו הקטנים ביותר הנדרשים בחתונה מסוג זה… אנו נמליץ עליכם בחום לכל מי שיבקש. ניתן להפנות את המתעניינים אלינו ונשמח לשוחח איתם. בברכת הצלחה, בריאות ופרנסה טובה, וכמובן שנה טובה ומבורכת.
לרונן ואביעד – הסוד
תודה רבה על ערב מדהים !!
לכל אורך הדרך הענקתם לנו תחושת רוגע והסרתם מליבנו כל דאגה. הקלילות שהנכם משדרים וההקשבה לבקשותינו עזרו לנו לדעת כי הערב יהיה בדיוק כמו שחלמנו. הגענו לערב כשאנו יודעים שיש מי שדואג להצלחתו. המקצועיות שלכם מדהימה, ידעתם לקרוא את הקהל בצורה יוצאת דופן. היכולת שלכם להגשים לנו את הפנטזיות העבירה בנו את התחושה שהכל אפשרי. השיר שהקדשתי לשחר הוקלט בזכותכם, וברכת הכלה הוקלטה ונערכה בצורה כ"כ מרגשת ! קיבלנו אין סוף מחמאות על הערב המדהים שהענקתם לנו, כבר באותו הערב. מקווים לראות אתכם באירועים נוספים. תודה רבה !!!
אביעד ורונן!
אנחנו מודים לכם על האירוע השמח אשר הייתם אחראים לו ביום חתונתנו. בזכותכם, בזכות המוסיקה הטובה, ההפקה, והרגישות שלכם לטעם האורחים, האירוע נהפך לבלתי נשכח ! עד היום אנו מקבלים פידבקים נהדרים לגבי "השמח" שלכם. האורחים לא עזבו את רחבת הריקודים במהלך כל הערב. פשוט הייתם נ ה ד ר י ם ! ! ! בתודה מכל הלב,
רונן ואביעד המדהימים
מהרגע שנפגשנו בפעם הראשונה נתתם הרגשה שאפשר לבקש הכול, לשאול על הכול ושאתם שם. כנראה שזו הסיבה שלרגע לא חשבנו בכלל על המוסיקה בחתונה, ורק במהלך הערב עצמו הבנו את החשיבות הגדולה שיש למוסיקה, לביצוע שלכם ולעובדה שזה אתם שניכם ! בזכותם היה ערב מדהים, האורחים ואנחנו ממשיכים להזכיר אתכם כל רגע… נמליץ עליכם בחום לכל מי שאנחנו מכירים, המון בהצלחה, ושוב תודה ענקית על הכול…
לאביעד ורונן – צוות הסוד
תודה על אירוע מקסים, שעד עכשיו, שלושה חודשים אחרי האירוע, אנחנו עוד מקבלים עליו מחמאות. עשינו את האירוע בחצר המלכה, ולמי שמכיר, עמדת הדי ג'יי היא גבוהה מעל רחבת הריקודים, וחששנו שזה יהווה מכשול לחיבור שבין הדי ג'יי לקהל… אבל הם ממש הוכיחו את עצמם, במהלך האירוע הם הרגישו את הקהל ולא נתנו לשנייה אחת לשבת. הם היו קשובים לבקשות המיוחדות שלנו, גם בפגישה הראשונית, וגם בשיחות הרגעה שלפני האירוע. לאביעד ורונן הגענו לאחר מספר פגישות עם dj's אחרים, אם לפני כן ביקשנו מוסיקה דתית אז קיבלנו תגובה של "נשים כמה שירים של אברהם פריד"… מיד הבנו שהגענו לידיים טובות, הם באמת מכירים גם את התחום הדתי וגם את החילוני, ובאירוע שמו שירים שכולם מתחברים אליהם. ולכל מי שעוד מתלבט: יש לנו במשפחה 5 עדות שונות, והקהל כל כך מגוון, חלקם דתיים וחלקם ממש לא… ועדיין כל הערב, כולם היו על הרחבה, אפילו אנשים שלא קמים לרקוד בדרך כלל… בסוף האירוע, הוקדש לכלה שיר (שלא היה בתוכנית) בהפתעה ע"י הבני-דודים, מה שהיה ממש כיף גדול. כבר במהלך האירוע לקחו כרטיסי ביקור, ובקרוב נראה אותם שוב אצל חברים מקפיצים את כולם. בקיצור, היה כל כך שמח, שאנחנו באמת רואים את הדיסק שוב ושוב… אנו נהנים מכל רגע להמליץ עליכם… באמת תודה על אירוע מדהים שהרגיש הכי מושלם !!!
לרונן ואביעד התקליטנים המושלמים
רצינו רק לומר תודה רבה על ערב ענק ענק ענק ענק !!!!! אנשים באו אחרי החתונה והחמיאו ללא הפסקה, המוסיקה הייתה פשוט מושלמת, הצלחתם לעלות על כל ציפיותינו, שילבתם בין הנפרד למעורב בצורה מחשמלת, בשתי החלקים הרחבה הייתה מלאה, מוזיקה צעירה ועכשווית, עשיתם שמח. כבר בפגישה הראשונה הקסמתם אותנו, תמיד היה עם מי לדבר, הרגשה של משפחתיות, גם שעשינו שינויים של הרגע האחרון. בהמלצתכם שילבנו גם בועות סבון וזה הוסיף כ"כ לריקודים. בקיצור מי שלוקח אותכם, יכול להיות רגוע בנושא המוזיקה, כי אין עליכם ! תודה על ששימחתם חתן וכלה, אוהבים.